środa, 27 marca 2013

Gryzak i klips - MAM

Hej! ;)

  Dziś kolejny post poświęcony współpracy z firmą MAM.
MAM Clip Love & Affection

Klips do smoczka 

 0+ miesięcy

Producent:

  • można szybko i łatwo przypiąć jedną ręką do ubranek
  • elastyczny pierścień pasuje do wszystkich smoczków i gryzaków MAM
  • prosty w użyciu
  • atrakcyjny design
  
Cena: 21,28


Moja opinia:


Zacznę od tego, że klips do smoczka to wspaniały przedmiot, dlaczego ?! Każda mama, której pociecha używa smoczka wie, dlaczego ten przedmiot jest potrzebny. Czy to wyjście do lekarza czy gdzieś, gdzie nie mamy dostępu do ciepłej/przegotowanej wody, by umyć smoczek, który zwyczajnie i całkiem często wypada naszemu dziecku z buzi  Osobiście nie jestem za oblizywaniem przeze mnie smoczka gdy upadnie i wkładaniem z powrotem dziecku do buzi, ponieważ jest to dla mnie nie higieniczne postępowanie. W takich przypadkach z pomocą przychodzi nam klips do smoczka, który zaczepia się dziecku o ubranko i gdy maluszek wypuści z buzi smoczek. Nie spada on wtedy na podłogę lecz wisi na paseczku umocowanym klipsem do ubrania. Higiena to po pierwsze lecz ile razy dziennie musiałam szukać smoczka po całym domu bo nie wiedziałam w którym momencie wypadł małej i gdzie się znajduje. A tak, mając wszystko odpowiednio przymocowane do ubranka mamy pewność, że smoczek nie zgubi i nie pobrudzi się za każdym razem gdy dzidzia go wypluje.
Końcówka mocująca jest tak elastyczna, że pasuje nie tylko na smoczki MAM lecz także innych firm. Osobiście używamy z małą smoczek z innej firmy lecz nakładka jest uniwersalna i z łatwością zaczepiłam ją na smoczku. (co widać na zdjęciu powyżej) Klips wykonany jest z delikatnego plastiku (lecz odpornego na ciągnięcia, gryzienia i ściskania - przetestowane przez moją córcię). Łatwy w obsłudze tak jak informuje nas producent można zaczepić go jedną ręką.  Przyozdobiony jest słodkim napisem: "I <3 Mommy", który dodaje mu uroku. Z łatwością można przypiąć klips do różnych ubrań, czy to tych domowych czy też na grubsze ubranie typu kurtka.
Co ważne paseczek łączący elastyczne mocowanie do smoczka z klipsem przypinanym do ubrania jest krótki - dzięki temu mamy pewność, że dziecku nie stanie się krzywda, mimo tego, trzeba pamiętać aby dziecko lepiej nie zasypiało z tym "całym sprzętem". Mam minicooler


2+ miesięcyProducent:


Pierwsze zęby to nowa przygoda. Aby dziecko mogło jej łatwiej sprostać, projektanci MAM opracowali gryzak, który świetnie wygląda, a na dodatek chłodzi. Innowacyjne połączenie z klipsem zapobiega zgubieniu gryzaka.

  • Bardzo lekki i łatwy do chwytania i trzymania zwłaszcza przez małe dzieci.
  • Dzięki specjalnej części chłodzącej gryzak dosięga do zębów trzonowych również u bardzo małych dzieci.

Cena: 33,43

Moja opinia:
 


Okres ząbkowania, to okres ślinienia, swędzenia a nawet w niektórych i dość częstych przypadkach - bólu. Każda mama chce dla swojego dziecka jak najlepiej i również w tym okresie możemy pomóc naszemu dziecku aby jak najmniej objawowo minął ten ciężki okres.
Z pomocą na swędzące dziąsełka przychodzi gryzak.

Lekki gryzak, wykonany z elementu plastikowego - rączka i różowego elementu wypełnionego wodą wraz  z wypustkami, które masują i po wcześniejszym schłodzeniu w lodówce przynoszą wielką ulgę maleństwu. Całość zamocowana na paseczku, do którego dołączony jest klips, który można przyczepić do ubranka.


Producent daje nam możliwość odpięcia gryzaka od klipsa poprzez odpięcie mocowania - typu "rzep". Jest to świetne rozwiązanie, które ułatwia nam użytkowanie produktu.
Odpowiednio wyprofilowana rączka pozwala na łatwy i pewny chwyt a wygięta część wypełniona wodą pozwala dziecku z łatwością trafić do buźki.Co ważne, produkty te wolne są od BPA,ftalanów i PCV!

Chciałabym dodać, że fakt, iż dostałam te produkty do testów nie wpłynął  w żaden sposób na moją opinię.

Chciałabym również podziękować firmie MAM za możliwość testowania produktów, które pomagają mojemu dziecku w okresie ząbkowania.

Interesują Cię produkty firmy Mam? Zapraszam do sklepu TU jak również zachęcam do odwiedzenia Funpage na Facebooku firmy - TU.

Pozdrawiam ;)

2 komentarze:

Miło, że chcesz zostawić jakiś ślad po sobie. ;) Dziękuję za każdy komentarz.