sobota, 2 lutego 2013

DANPOL - materace i prześcieradła

Dziś moje drogie o kolejnej współpracy, tym razem z firmą DANPOL. Firma zajmuje się sprzedażą m.in. materaców do łóżeczek dla najmłodszych jak również prześcieradłami a także pościelą dla dorosłych. Zainteresowanych proszę o kliknięcie w link do sklepu -  TU .
Każda przyszła mama, szykuje wyprawkę oraz cały asortyment potrzebny maluszkowi w pierwsze i kolejne dni spędzone w domu po powrocie ze szpitala. Jednym z najistotniejszych, elementów jest zapewnienie spokojnego i bezpiecznego snu naszemu maluszkowi - tak więc odpowiednie przygotowanie łóżeczka w którym nasze maleństwo będzie spało(  w pierwszych miesiącach życia nasze dziecko spędzać będzie najwięcej czasu w łóżeczku) . Bezpieczne i piękne łóżeczko, zazwyczaj piękna kolorowa pościel to nie wszystko co potrzebne maluszkowi do spokojnego i zdrowego snu. Istotnym elementem jest odpowiedni materac, który musi posiadać kilka ważnych elementów by spełniać w całości nasze oczekiwania co do tego czy daliśmy naszemu małemu człowiekowi to co najlepsze.

 Dlatego dziś opiszę Materac Gryko - Koko firmy DANPOL, który otrzymałam dzięki współpracy z tą firmą.

Co producent napisał na temat materaca:

Gryko - koko jest materacem dwustronnym. Strona gryczana jest jednym naturalnym podkładem do spania. Łuska gryczana znajdująca się w specjalnie dobranych,przepikowanych kwadratach posiada unikalne wartości:
  • anty alergiczne - anty potowe
  • anty odleżeniowe
  • właściwości zapobiegające wadom kręgosłupa i wspomagające leczenie wad już istniejących

Moja opinia:
Jako mama dbająca o wszystkie szczegóły dotyczące bezpieczeństwa i zdrowia mojej małej zawsze sprawdzam produkty, które będzie używać. Tak też  jest w przypadku materaca.
Na załączonej informacji widoczne jest to, że owy materac uzyskał pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka - co jest dla mnie szalenie ważne.  Istotnym elementem jest również tkanina - 100 % bawełna z której wykonana jest wierzchnia część materaca. Gryka i kokos czyli wypełnienie środka ma wiele (wymienione powyżej) zalet, o których warto pamiętać przy wyborze tego typu produktów. Sam wygląd, (widoczne na zdjęciu zdobienia ) mówi nam, że producent zadbał o wszystkie szczegóły - nawet te "miłe dla oka".
Jeśli oczekujesz na przyjście maleństwa i chcesz zadbać o jego prawidłowy rozwój, warto zajrzeć do sklepu DANPOL. Łóżko jest miejscem, w którym Twoje dziecko w pierwszych chwilach swojego życia spędzi najwięcej czasu więc na prawdę warto zrobić przemyślane zakupy i mieć pewność, że wybierasz dla swojego dziecka to co najlepsze.  Oceniam produkt tej firmy jako ten najlepszej jakości. U nas w łóżeczku zagościł od razu po przyjściu paczki.

Od firmy DANPOL otrzymałam również Prześcieradło Wodoodporne Frotte z gumką.
 Co producent napisał na temat prześcieradła:

Prześcieradło frotte wodoodporne na gumkę. Dzięki specjalnej membranie z PU materiał przepuszcza powietrze a nie przepuszcza wody. Nie blokuje przy tym właściwości zdrowotnych materacy.

Moja opinia:

To moim zdaniem nie odłączny element do załączonego materaca. Jak wiadomo, dzieci czasami moczą się w nocy i z pomocą przychodzi nam wodoodporne prześcieradło, które nie pozwala zamoczyć materaca. Co ważne prześcieradło wykonane jest ze 100 % bawełny. Gumka jest dodatkowym atutem prześcieradła, dzięki niej, prześcieradło nie zsuwa się i zawsze jest na "swoim miejscu".

Przyszłe mamy, jeśli myślicie nad przygotowaniem pokoju dla dziecka i co za tym idzie miejsca do spania swojej pociechy zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sklepu www.grykosen.eu . Znajdziecie tam zdrowe i bezpieczne elementy, które ułatwią i umilą Waszym pociechom sen - który jest tak bardzo ważny do prawidłowego funkcjonowania i wzrostu małego człowieczka. ;) 

Link firmy DANPOL na Allegro: http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=danpol

1 komentarz:

  1. Ja dla mojej córeczki również kupalami materac gryka - koko jest fantastyczny!

    OdpowiedzUsuń

Miło, że chcesz zostawić jakiś ślad po sobie. ;) Dziękuję za każdy komentarz.