poniedziałek, 4 lutego 2013

Bobovita - darmowy słoiczek / Bratek Plus

Witam, dziś chwilkę o przesyłce od BOBOVITA.
Przed narodzinami mojej córci zapisałam się do Klubu Bobivity. Można tam znaleźć dużo ciekawych porad jeśli chodzi o żywienie maluszków jak również inne przydatne informacje świeżo upieczonym rodzicom. Po zapisaniu się do Klubu możesz również otrzymać za darmo produkty tej firmy (osoby, które dostają produkty wybierane są cyklicznie). Tym razem w kartoniku otrzymałam Poradnik żywienia małego dziecka i słoiczek pierwszego obiadku o smaku Delikatna Marchewka ( od 4 miesiąca).


W poradniku znajduje się wiele cennych informacji na temat żywienia niemowląt, od czego zacząć i co podawać w następnej kolejności. Przedstawione są produkty Bobovity, które można podawać naszemu maleństwu w odpowiednich miesiącach życia.

Chcesz zapisać się do Klubu Bobovita ?! Kliknij TU


Kolejna przesyłka to jeden blister tabletek suplementu diety Bratek Plus. Ostatnio brałam udział w akcji na Facebookowym FunPage Bratka Plus. 1000 fanów otrzymało ( 25 tabletek) do testu. Akcja skierowana była dla osób, które mają problem z cerą, także w okresie dojrzewania.Zapraszam na FunPage Bratek Plus na Facebook'u -> TU


1 komentarz:

Miło, że chcesz zostawić jakiś ślad po sobie. ;) Dziękuję za każdy komentarz.